Szybki kontakt
Szafka wisząca Mirano Vena 30 cm szara
[5908271108331]
Cena: 238,00 zł
od Kupujący Data dodania: 06 December 2020

Zamówiłam słupek oraz dwie szafki wiszące. Meble w żaden sposób nie były w paczce zabezpieczona na czas transportu (brak styropianu na krawędziach, przekładek z pianki, po prostu włożone w karton) w wyniku czego wszystkie elementy były uszkodzone. Dodatkowo bok słupka posłużył jako podkład do malowania frontu ponieważ cały był umazany farbą. Meble całe ubrudzone w farbie.
Reklamację przyjęto i obiecano większą dbałość. Drugi transport specjalną firmą. Meble w paczce nadal nie zabezpieczone, karton z zewnątrz owinięty folią bąbelkową. W środku jeden bok słupka miał uszkodzoną krawędź ale sprzedający stwierdził, że tego nie będzie widać więc nie ma o co robić hałas. Szafka miała uszkodzony róg na drzwiczkach i zaszpachlowany - myśleli że nie zauważę. Brak słów. Producent gdzieś ma jakość i klienta, a sprzedawca zajmuje to samo stanowisko. Na prośbę obniżenia ceny w związku z uszkodzeniami nie dostałam odpowiedzi. NIE POLECAMOcena: 1/5

Sklep internetowy oferuje wyposażenie łazienki. Na stronach sklepu znajdziemy meble łazienkowe znanej w Polsce marki Oristo, a także Mirano. Asortyment mebli jest ogromny, a składają się na niego różnego rodzaju meble lazienkowe, a wśród nich między innymi szafki pod umywalkę. Naturalnie szafki dostępne w sklepie tworzą komplety łazienkowe. W skład takiego kompletu wchodzą szafka łazienkowa z koszem oraz szafka umywalkowa, ale także słupek z szufladami lub bez, szafka wisząca z lustrem i półką oraz oświetleniem. Meble w łazience to przede wszystkim szafka wisząca łazienkowa i szafka lub słupek pod umywalkę oraz lustro.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.